بهترین سالن و مرکز دکلره مو در تهران

بهترین مرکز دکلره مو در تهران

بهترین مرکز دکلره مو در تهران مرکزی است که موها را نسوزاند. دکلره صددرصدی مو را بتواند بدون هیچ ایرادی انجام دهد. دکلره یا بلیچینگ مو یکی از خدمات حساس رنگ مو میباشد که تنها با داشتن تخصص کار مواد و گذراندن دوره تخصصی دکلراسیون مو میتوان انجام داد. با اینکه دکلره برای موها مضر است و برای موها اسیب میرساند  ولی برای داشتن موهایی روشن و زیبا، یکی از ملزومات است.

دکلره مو به عمل سفید کردن مو یا روشن کردن مو یا حذف رنگدانه موها به منظور تغییر رنگ موها گفته میشود. رایج ترین سفید کننده های تجاری مورد استفاده پراکسید هیدروژن و نمک های پرسولفات هستند.

 

معرفی بهترین مرکز دکلره مو در تهران

خانم های بسیاری به رنگ کردن موهایشان علاقمندند ولی دستیابی به رنگ های خاص و حرفه ای تنها با دکلره کردن مو امکان پذیر است. برای دریافت خدمات حرفه ای رنگ مو باید به بهترین مرکز دکلره مو مراجعه کنید تا قبل از رنگ مو، موهایتان را دکلره کنند. دکلره مو برای موهایی استفاده می‌شود که قبلاً رنگ شده یا دارای رنگ طبیعی هستند و می‌خواهید رنگ آنها را از بین ببرید. این روش معمولاً در موارد زیر استفاده می‌شود.

دکلره مو برای موهایی که تیره هستند و میخواهید از رنگ موهای روشن استفاده کنید  یا یالعکس استفاده میشود. موهایی که دارای لکه‌ها، ناهمواری‌ها یا عیوب رنگ هستند مورد استفاده قرار میگیرد.

برای انجام دکلره مو تخصص و سابقه آرایشگر خیلی مهم است. اگر رنگ کار مو حرفه ای است مطمئنا بهترین دکلره مو را هم انجام میدهد و میتوانید برای خدمات رنگ حرفه ای به ایشان مراجعه کنید. ما در زیر این متن دو تا مرکز دکلره مو حرفه ای و تخصصی مو در تهران را معرفی کرده ایم.

 

دکلره چیست؟

دکلره پودری است که متخصص کار بامواد میتواند رنگ دانه موها را از بین ببرد و موها را سفید یا کم رنگ کند. دکلره اکثرا برای سفید کردن موهای سر مورد استفاده قرار میگیرد. برای حذف رنگدانه های مو علاوه بر دکلره میتوان کرم دکلره یا دکوکرم هم استفاده کرد.

 

ترکیبات مواد دکلره مو

دکلره از مواد پراکسید که در ترکیب خود دو مولکول اکسیژن دارد تشکیل شده است به همین دلیل عوارض آن نسبت به مواد شیمیایی دیگر مانند کلر بسیار کمتر است. آب اکسیژنه یکی از نزدیک ترین هم خانواده‌های حذف رنگ این ماده است. دکلره به تنهایی نمیتواند رنگ مو را پاک کند به همین دلیل برای فعال شدن ان لازم است از یک ماده مایع دگیری به نام اکسیدان مخلوط شود. یعنی نمیتوان فقط با اضافه کردن آب از دکلره استفاده کرد.

ترکیبات مواد دکلره مو

پس اکثر دکلره ها از دو مواد که داخل قوطی هستند تشکیل شده اند که با هم ترکیب می شوند. یک از قوطی ها حاوی محلول آب هیدروژنه پراکساید و یک قوطی دیگر حاوی ماده قلیایی می باشد. دکلره های قوی تر حاوی ماده تقویت کننده آمونیوم و برخی دیگر دارای پیروسولفیت سودا می باشند که به محلول قلیایی اضافه میگردد.

اگر بخواهید خطر دکلره مو کمتر شود میتوانید به به ترکیب مواد دکلره ، موادی با پایه آب مانند سرم‌ها یا مقداری آب اضافه نمایید تا ترکیب تان رقیق تر شود.

 

 مواد دکلره با مو چیکار میکنه؟

تا اینجا مشخص شد دکلره با مو چیکار میکند. دکلره رنگ موهای شما را پاک میکند تا بتوانید بر روی موهای بیرنگ خود، رنگ مناسب و جدید طبق سلیقه تان را بگذارید. رنگ موی فعلی شما چه طبیعی باشد یا شیمیایی، باعث میشود در هنگام پذیرش رنگ جدید و روشن با مشکل مواجه شوید. دکلره ، این مشکل شما را حل میکند.

رنگ ها هم مانند مواد شیمیایی دارای عناصری هستند که به هنگام ترکیب شدن، به چند رنگ پایه یعنی قرمز، زرد، آبی، سیاه و سفید تجزیه می‌شود.

حال، وقتی که می‌خواهید موهای خود را رنگ کنید، با دانستن رنگ پایه مو، ممکن است آن رنگ به رنگ‌هایی مانند آبی، قرمز و زرد تجزیه شود و بر روی موها، هاله‌هایی به رنگ زرد و قرمز ایجاد کند.

مواد دکلره با مو چیکار میکنه؟

رنگ آبی به خاطر طول موج بسیار پایین اغلب به راحتی از روی موها پاک می‌شود اما رنگ های قرمز و زرد مقاومت بیشتری در مقابل پاک شدن شان جدا شدن از مو نشان میدهند.

پس نتیجه میگیریم برای این که این مشکلی در رنگ موی جدید تان پیش نیاد باید موهایتان دکلره کنید. این مشکل در رنگ مو‌های روشن بسیار سخت تر است. شاید بتوان با استفاده از مواد ضد زردی و قرمزی مانند اکسیدان های مخصوص و شامپوهای خاص در رنگ‌های تیره، زردی و قرمزی را کنترل کرد و از بین برد، اما در رنگ موهای روشن به هیچ عنوان اینگونه نیست.

ترکیبات مواد دکلره خانگی و آرایشگاهی

مواد دکلره ای که برای سفید کردن مو در خانه استفاده می شود معمولاً حاوی ۶٪ محلول پراکسید هیدروژن هستند، در حالی که مواد دکلره برای استفاده در آرایشگاه ها می توانند تا ۹٪ محلول پراکسید هیدروژن داشته باشند.

مواد سفید کننده مو در صورت استفاده نادرست یا ماندن بیش از حد طولانی روی موی سر می تواند به مو آسیب برساند و باعث سوختگی شدید پوست سر شود.

 

دکلراسیون چه مضراتی برای مو دارد؟

دکلره باعث نازک شدن و ضعیف شدن ساقه مو میشود. برای اینکه رنگدانه های مو از ساقه مو جدا شوند باید در شکل و تخلخل (کوتیکول ) ساقه مو تغییراتی ایجاد شود این تغییرات باعث باز شدن کوتیکول های مو میشود و این تغییرات در ساقه مو باعث ضعیف شدن مو میشود.

در صورتی که مواد، مدت زمان زیادی روی سر بماند، باعث نازک شدن و کم حجم شدن موها شده که به این حالت، سوختن مو با دکلره گویند. دکلره نادرست حتی میتواند باعث ایجاد سوزش در پوست سر شود به همین خاطر توصیه میشود که برای انجام دکلره مو به کارشناس مجرب دکلره مو یا کاربر مواد  مراجعه کنید.

 

دکلره چگونه رنگ مو را پاک میکند؟

پراکسید موجود در پودر دکلره به همراه ماده آمونیاکی که در اکسیدان موجود است، رنگدانه های مو را در خود حل میکند و رنگدانه ها از مو جدا میشوند.

 

اکسیدان مناسب برای دکلره مو چه اکسیدانی است؟

اگر تصمیم دارید موهایتان را دکلره کنید حتما باید از یک اکسیدان با شماره مناسب استفاده کنید. اکسیدان به عنوان یک کاتالیزور عمل کرده و  مراحل دکلره مو را کامل کند و باعث تسریع در روند پاک کردن رنگ مو میشود. اکسیدان های موجود بازار کشور ما در سه دسته طبقه بندی میشوند.

بهترین سالن و مرکز دکلره مو در تهران

اکسیدان ۶ درصد: اگر تار موهای مشتری بسیار نازک است چه موی سر باشد چه بدن، در این صورت موها آسیب پذیر میاشند و باید از اکسیدان ۶% استفاده نمایید.

اکسیدان ۹درصد: از اکسیدان ۹% برای دکلره موهای معمولی که ضخامت شان معمولی است استفاده می‌شود.

اکسیدان ۱۲ درصد: از اکسیدان ۱۲% برای هایلایت و دکلره موهای ضخیم استفاده می‌شود. اگر موهایی دارید که رنگ آن به آسانی روشن نمی‌شود، می‌توانید با کمک این اکسیدان، رنگدانه‌های آن را از بین ببرید.

 

بهترین مرکز دکلره مو در تهران کجاست؟

بهترین مرکز دکلره مو در تهران طبق توضیحاتی که داده شد باید متخصص کار بلد و با سابقه داشته باشد تا به موهای شما آسیب نرساند. مطمئنا در بین این مراکز، مرکز رنگ موی شکوه در سعادت آباد شمال تهران و مرکز رنگ و مش یاس در شرق تهران واقع در خیابان پیروزی، بلوار ابوذر بهترین مراکز برای دکلره و رنگ مو میباشد.

این مراکز با داشتن تخصص دکلراسیون مو و رنگ موهای حرفه ای بهترین خدمات را برای شما میتواند ارائه دهند. کیفیت رنگ موها و مواد مورد استفاده ، جز بهترین برند ها میباشند.

 

آدرس بهترین مرکز دکلره مو و رنگ مو در تهران

مرکز تخصصی دکلره و رنگ و مش اسحاقی در شرق تهران حرفه ای با مدیریت : سرکار خانم اسحاقی تلفن های تماس:  واقع در خیابان پیروزی، بلوار ابوذر، پل ششم، خیابان بقایی، پلاک  ، طبقه  یکی از بهترین های شرق تهران.

بهترین مرکز دکلره و رنگ و مش در سعادت آباد تهران با مدیریت : سرکار خانم شکوه محمدزاده با بیش از ۱۲ سال سابقه کار در رنگ و مش های حرفه ای دارنده  مدارک تخصصی رنگ و مش بین المللی فنی حرفه ای و کشورهای کانادا ، آمریکا و انگلیس تلفن تماس :  ۰۲۱-۲۲۰۶۵۵۹۴  –  ۴۸۵۰-۹۳۴-۰۹۱۲   به آدرس: تهران – سعادت آباد – ضلع جنوب شرقی، چهار راه سرو، لاین کند رو، مجتمع زیتون، پلاک۹، طبقه ۱، واحد ۱ (بالای کولاژین کباب)

بهتریم مرکز دکلره مو در تهران

سرکار خانم محمدزاده

تماس :      ۰۲۱-۲۲۰۶۵۵۹۴   –  ۴۸۵۰-۹۳۴-۰۹۱۲

اینستاگرام: shokoh.haircolorbeauty

آدرس: تهران – سعادت آباد – ضلع جنوب شرقی، چهار راه سرو، لاین کند رو، مجتمع زیتون، پلاک۹، طبقه ۱، واحد ۱ (بالای کولاژین کباب)

 

آدرس بهترین مرکز دکلره و رنگ مو در تهران

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.